Reakcijos

Reakcijos – tai šviežias požiūris į mokslinį šou Lietuvoje.

Lygiaverčių analogų neturintis azoto šou sukurtas suaugusiems, tačiau tinkantis visai šeimai.

Puiki pramoga šventei

Tai gali būti vestuvės, gimtadienis, įmonės vakarėlis ar kita proga – mokslinis šou Reakcijos padarys Jūsų šventę dar įdomesnę ir įsimintinesnę. Mokslinį šou sudaro interaktyvūs, efektingi bei saugūs eksperimentai, kuriuose progą sudalyvauti turės kiekvienas svečias, o Jūsų fotografas nepraleis galimybės palikti emocijų ne tik žiūrovų atmintyje, bet ir Jūsų šventinėse nuotraukose bei video.

Mokslas, atrodantis kaip stebuklas

Reakcijos nėra fokusininko ar mago pasirodymas – tai įspūdingai atrodantis mokslinis šou, kuriame nėra paslapčių, o reiškiniai, kuriuos pamatysite, bus prieinamai paaiškinti.

Skysto azoto šou

Didžiąją pasirodymo dalį sudaro eksperimentai su skystu azotu, kurio temperatūra yra beveik –200 C laipsnių. Pasilinksminimas su ekstremaliu šalčiu garantuoja pačias karščiausias emocijas!

Viltė Kudžiminskaitė
Viltė Kudžiminskaitė
06:45 04 Apr 23
Nuostabi šventinė pramoga! Ačiū Artemij, kad pagyvinote mūsų įmonės vakarėlį♥️ Svečiai buvo įtraukti į pasirodymą, visi liko maloniai nustebinti azoto šou, dar kartą dėkojame Jums! 🙌🏼
Jelena Gudžunaitė
Jelena Gudžunaitė
08:26 16 Feb 23
Trūksta žodžių apibūdinti šitą įspūdingą pasirodymą 🤩 Tai yra tiesiog tai, ką privaloma pamatyti gyvai! Nuoširdus ir didelis ačiū, likome sužavėti!
Vaiva Buzanauskaite
Vaiva Buzanauskaite
11:36 27 Nov 22
Nerealus pasirodymas!!! Tinkantis bet kokiai progai ir publikai... o foto žiedas su momentinėm nuotraukom - tikrai labai smagi pramoga...Tikrai rekomenduoju !!!
Božena Černiavska
Božena Černiavska
12:05 05 Sep 22
Artemij dalyvavo mūsų vestuvių šventėje. Svečiams labai patiko, buvo daug veiksmo, svečiai buvo įtraukti į veiklą.Buvo daug juoko ir teigiamų emocijų. Rekomenduojame 😉
Laura Galatiltyte
Laura Galatiltyte
14:49 14 Aug 22
Ačiū Jums, kad buvote kartu mūsų vestuvių šventėje. Svečiai liko nustebinti, o mes laimingi, kad jus pasirinkome. 😊🌸Didžiausios rekomendacijos vidurnakčio pramogai. 🥂
Julija Staniulytė
Julija Staniulytė
19:35 26 Jul 22
Labai šiltas, malonus, profesionalus šou! Labai ačiū Artemijui už nuoširdumą, gerą nuotaiką ir puikų laiko praleidimą. Savo vestuvėms pasirinkome paketą - fotožiedas + azoto šou. Fotožiedas ypač sudomino svečius, kadangi buvo galima nuotraukas atsispausdinti iš karto ir po kelias, nustebino tikrai gera nuotraukų kokybė. Taip pat pasirodo, jog prieš nufotografuodamas planšetas dar ir įrašinėja kelias sekundes, tai išvis nerealu, nes padeda atkurti emociją, ir labai juokinga stebėti kaip žmonės pozuoja prieš kadrą. Azoto šou - visai nebanalus (matėme jau trečią šou, todėl turime su kuo lyginti), įtraukiantis svečius ir labai linksmas! Vėlgi komplimentai Artemijui už tai, kaip jis tuos svečius įtraukė, kaip mokėjo pajuokauti vietoje ir laiku. Dėkojame labai labai už puikiausią servisą.
Donata Diringytė
Donata Diringytė
06:54 20 Jul 22
Esame dėkingi už naujas, nepatirtas emocijas šio šou metu. Vedėjas neieškantis žodžio kišenėje, užvedantis ir įtraukiantis publiką. Ačiū už gerą juoko dozę mūsų šventės metu. 🙂
See All Reviews
js_loader

+370 646 43524

Dėl pasirodymų kreipkitės telefonu arba pasinaudokite šalia esančia forma.