reakcijos sou logo white

Reakcijos

Reakcijos – tai šviežias požiūris į mokslinį šou Lietuvoje. Nepaisant to, kad šou Reakcijos atsirado gana neseniai, jis jau sulaukė gerų žiūrovų ir renginių vedėjų atsiliepimų, o 2017 metais mokslinis šou Reakcijos tapo iliuzionisto Antono Lavrentjevo magijos ir humoro šou PYST! dalimi bei pasirodė daugelyje Lietuvos miestų.

Puiki pramoga šventei

Tai gali būti vestuvės, gimtadienis, įmonės vakarėlis ar kita proga – mokslinis šou Reakcijos padarys Jūsų šventę dar įdomesnę ir įsimintinesnę. Mokslinį šou sudaro interaktyvūs, efektingi bei saugūs eksperimentai, kuriuose progą sudalyvauti turės kiekvienas svečias, o Jūsų fotografas nepraleis galimybės palikti emocijų ne tik žiūrovų atmintyje, bet ir Jūsų šventinėse nuotraukose bei video.

 

 

 

 

 

 

Mokslas, atrodantis kaip stebuklas

Reakcijos nėra fokusininko ar mago pasirodymas – tai įspūdingai atrodantis mokslinis šou, kuriame nėra paslapčių, o reiškiniai, kuriuos pamatysite, bus prieinamai paaiškinti.

Skysto azoto šou

Didžiąją pasirodymo dalį sudaro eksperimentai su skystu azotu, kurio temperatūra yra beveik –200 C laipsnių. Pasilinksminimas su ekstremaliu šalčiu garantuoja pačias karščiausias emocijas!

 

 

 • positive review  Vestuvių šventei užsisakėme šį šou, buvo kažkas kitokio, nematyto, tiek mes patys, tiek svečiai liko nustebinti, ačiū už puikiai praleistą laiką ir sukeltas šypsenas! <3

  Laurita Verbickienė Avatar Laurita Verbickienė
  October 13, 2020
 • positive review  UAB „Autoparts“ kolektyvo vardu norim padėkoti mokslinio šou sumanytojui ir atlikėjui Artemijui už tūriningai ir smagiai praleistą laiką. Labai rekomeduojame užsisakyti šią pramogą, nes ji tinka įvairaus amžiaus svečiams, taip pat turėsite galimybę pamatyti, pajausti bei paragauti skysto azoto dėka sukurtą stebuklą. Šis šou puikus dar ir tuo, kad visi svečiai yra įtraukti į veiksmą, o abejingu likti tiesiog neįmanoma.

  Jurij Gerasimovič Avatar Jurij Gerasimovič
  February 26, 2020
 • positive review  Labai ačiū Jums. Tikrai kažkas naujo... Rekomenduoju Šou Reakcijas...

  Erika Kempaitė Avatar Erika Kempaitė
  September 2, 2019
 • positive review  Labai dziaugemes kad dalyvavote musu vestuvese ❤️buvo tikrai kazkas naujo, nematyto ir ydomaus!!! Visi sveciai sustinge stebejo jusu pasirodyma. O svarbiausia mes likom labai patenkinti ir tariam dideli jums aciu 🌷

  Ingrida An Avatar Ingrida An
  June 14, 2019
 • positive review  Nuotaikingas ir nematytas šou 🙂

  Miglė Kardokienė Avatar Miglė Kardokienė
  December 28, 2018
 • positive review  nuoširdžiai dėkoju. PASIRODYMAS buvo NEREALUS, daugelio dar niekur nematytas ir negirdėtas. Vestuvių svečiai buvo sužavėti . Sakome didelį ačiū, kad mūsų šventę padarėte nuostabia pasaką.

  Liudmila Kas Avatar Liudmila Kas
  November 14, 2018
 • positive review  Tikrai nebanalus ir dar daug kam nematytas pasirodymas, tad jei norite nustebinti svečius ir patys save - azoto pasirodymas puikus pasirinkimas �

  Sandra KuniGėlė Avatar Sandra KuniGėlė
  October 22, 2018
 • positive review  Nuostabus šou! Likome sužavėti ir mes, ir mūsų šventės svečiai! Ačiū!!! ♥♥♥

  Viktorija Barščiauskienė Avatar Viktorija Barščiauskienė
  September 30, 2018
 • 5 star review  Good one! Svečiai patenkinti, jaunieji laimingi 🙂

  Tadeuš Beinarovič Avatar Tadeuš Beinarovič
  May 7, 2018
 • positive review  Puikus šou, rekomenduoju ��

  Антон Лаврентьев Avatar Антон Лаврентьев
  May 7, 2018

Užsisakusiems mokslinį šou –
foto žiedas už ypatingą kainą!

Užsisakusiems mokslinį šou –
foto žiedas už ypatingą kainą!

+370 646 43524

Dėl pasirodymų kreipkitės telefonu arba pasinaudokite žemiau esančia forma.