reakcijos sou logo white

Reakcijos

Reakcijos – tai šviežias požiūris į mokslinį šou Lietuvoje. Nepaisant to, kad šou Reakcijos atsirado gana neseniai, jis jau sulaukė gerų žiūrovų ir renginių vedėjų atsiliepimų, o 2017 metais mokslinis šou Reakcijos tapo iliuzionisto Antono Lavrentjevo magijos ir humoro šou PYST! dalimi bei pasirodė daugelyje Lietuvos miestų.

Puiki pramoga šventei

Tai gali būti vestuvės, gimtadienis, įmonės vakarėlis ar kita proga – mokslinis šou Reakcijos padarys Jūsų šventę dar įdomesnę ir įsimintinesnę. Mokslinį šou sudaro interaktyvūs, efektingi bei saugūs eksperimentai, kuriuose progą sudalyvauti turės kiekvienas svečias, o Jūsų fotografas nepraleis galimybės palikti emocijų ne tik žiūrovų atmintyje, bet ir Jūsų šventinėse nuotraukose bei video.

 

 

 

 

 

 

Mokslas, atrodantis kaip stebuklas

Reakcijos nėra fokusininko ar mago pasirodymas – tai įspūdingai atrodantis mokslinis šou, kuriame nėra paslapčių, o reiškiniai, kuriuos pamatysite, bus prieinamai paaiškinti.

Skysto azoto šou

Didžiąją pasirodymo dalį sudaro eksperimentai su skystu azotu, kurio temperatūra yra beveik –200 C laipsnių. Pasilinksminimas su ekstremaliu šalčiu garantuoja pačias karščiausias emocijas!

 

 

  Labai ačiū Jums. Tikrai kažkas naujo... Rekomenduoju Šou Reakcijas...

  thumb Erika Kempaitė
  9/02/2019

  Labai dziaugemes kad dalyvavote musu vestuvese ❤️buvo tikrai kazkas naujo, nematyto ir ydomaus!!! Visi sveciai sustinge stebejo jusu pasirodyma. O svarbiausia mes likom labai patenkinti ir tariam dideli jums aciu 🌷

  thumb Ingrida An
  6/14/2019

  nuoširdžiai dėkoju. PASIRODYMAS buvo NEREALUS, daugelio dar niekur nematytas ir negirdėtas. Vestuvių svečiai buvo sužavėti . Sakome didelį ačiū, kad mūsų šventę padarėte nuostabia pasaką.

  thumb Liudmila Kas
  11/14/2018

  Nuotaikingas ir nematytas šou 🙂

  thumb Miglė Kardokienė
  12/28/2018

  5 star review  Tikrai nebanalus ir dar daug kam nematytas pasirodymas, tad jei norite nustebinti svečius ir patys save - azoto pasirodymas puikus pasirinkimas �

  thumb Sandra KuniGėlė
  10/22/2018

Užsisakusiems mokslinį šou –
foto žiedas už ypatingą kainą!

Užsisakusiems mokslinį šou –
foto žiedas už ypatingą kainą!

+370 646 43524

Dėl pasirodymų kreipkitės telefonu arba pasinaudokite žemiau esančia forma.